UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale cyrk!Na Nowogrodzkiej konwent lepiej odegrajcie a nie w Elblągu!Całe te rządy prawicy wepchneło nasze byłe województwo w łapy Olsztyna i widać kto nas doi na dotacjach oraz inwestycjach.Po wyborach i tak nic nie powstanie...Już dawno byscie kopali.