Śmieszne plany!Ha, ha. Tylko piSSowscy idioci będą płynąć na wycieczki do Elblągowa. zającpoziomka
Śmieszne plany!Ha, ha. Tylko piSSowscy idioci będą płynąć na wycieczki do Elblągowa.