A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Efekty będą i zwrócą się za jakies 150 lat, gratulacje !może z nieba lub co niektórzy z piekła popatrzą o ile świąt będzie istniał
Pusta twoja mowa. Czuć na odległość, że nawet gdyby którakolwiek z tych obietnic zostałaby spełniona znalazł byś inny powód by "nie kochać" PiS.
Myśli. Kontempluje. Jak tu znów zabłysnąć i dokopać. Dla mnie to NIKT.
A do przekopu jeden krok, a do roboty lewe rece- prawie jak w piosence, - mdli juz od tego gledzenia, oj juz beda kopac , nie jeszcze nie ,bo jeszcze kormorany sa, oj wbili juz jaden slupek, potem im gdzies ten slupek zginol ,oj beda teraz wycinac- wycieli,a raczej ogolili kawalek lasu i drewno gdzies wcielo, pojde o zaklad ,ze jak dajdzie do kopania ,to bursztynu tez beda szukac (gdzie sie podzial) ,wyglada to malo profesjonalnie duzo gadania , szumu a efekty zadne,.
@RobertKoliński - Koliński wez ty już nic nie pisz cabanie
No i co z tego, nasze wnuki będą korzystać, tak jak z kolejki na Gubałówkę co przed wojną budowali, z tych budowniczych już dawno nikt nie żyje, a ich wnuki nią jeżdżą, tak samo z mostów czy linii kolejowych wybudowanych w XIX wieku korzysta się do dziś tylko się je konserwuje.
@Gosc - No jak przekop będzie wyglądał jak gra Olimpii to tylko pogratulować.
Ale czego można się spodziewać po bezmyślnych Pisowcach i ich wyborcach.
Całe szczęście że to poseł niemowa.
Koliński ekspercie od wszystkiego , mistrzu kopiuj wklej z Wikipedii. Wiem że wolałeś czasy kiedy decyzje zapadły w Moskwie. Daruj nam tych swoich mądrości , idź się przewietrz ładna pogoda dziś .
Lepiej niech Kolinski zostanie w domu. Wyjdzie na dwór i zacznie padać deszcz. Niektórzy tak mają.