UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co ty za głupoty opowiadasz wejdą takie wycieczkowce wielkości białej floty bez problemu. Elwinga popłynie, bo ma klasę na Zalew tylko, ale małe promu czy wycieczkowce tu dotrą bez problemu, niedawno taki pływał z Niemiec, a łodzie motorowe, katamarany morskie takie co rafael Nadal zamówił w Gdańsku to bez problemu tu wejdą. Tak widziałem, plac na węgiel to jest przed portem akurat między mostem zwodzonym a kolejowym, a port jest za mostem kolejowym. Kiedyś pływały tu wycieczkowce i wodoloty, mogłyby powrócić jakieś rejsy na Hel, do Trójmiasta czy np do Estonii lub na Bornholm. Tor wystarczy i jego szerokość.