Wybrany wątek opinii

Śmieszne plany!Ha, ha. Tylko piSSowscy idioci będą płynąć na wycieczki do Elblągowa.
zającpoziomka (2019.09.21)
Pisowcy to ok 6 mln ludzi czyli dużo osób będzie płynąć do tego pewnie ich dzieci i wnuki to zrobi się grubo ponad 10 milionów
(2019.09.21)
Powrót do komentarzy