Wybrany wątek opinii
Wierzylismy już 4 lata temu, . że bedzie przekop. Teraz nami rzadza poważni ludzie którym na sercu leżą polacy, a nie złodzieje. Ten Cwikła czy jak on tam. Jeszcze kilkanscie dni temu zapewniał elblążan i straszył, że kanał nie bedzie pogłębiony z środków państwa. Tylko samorząd bedzie musiał sie sprężyc. A tu masz ci potwierdzenie że pan J. Kaczynski słów na wiatr nie rzuca. Gdyby do tej pory rządzili polską ci z PO. To juz by było pozamiatane. Zobaczcie że w Polsce było niektórym mało. To za machloje z Ukrainy będa niebawem uciekac przed aresztowaniem. Do polityki takie partie jak SLD, PO, Nowoczesna i jakas wiosna nie ida z miłosci do ojczyzny. Tylko po szmal i uprawiac sodome i gomore.
Do moderacji
Odpowiedz
16
23
Zapomniałeś dodać PiS
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Dokładnie gdyby zrealizowano ten przekop już kilkanaście lat temu to kosztowałby przy cenach z 2005-2006 roku 500-600 mln zł i zwróciłby się znacznie szybciej niż obecnie, a wtedy to zablokowali.
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
a pisiory poszły z poczucia obowiązku - :) ale dzielenia siana między swoimi - jakim to zabitym dechą trzeba być żeby tak w ogóle myśleć - Ojczyznę dojną racz nam zwrócić Jaro
Do moderacji
Odpowiedz
5
9
Przekop powinien być zrobiony w 1946 roku. Już dawno by się zwrócił.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0