UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale cyrk!Na Nowogrodzkiej konwent lepiej odegrajcie a nie w Elblągu!Całe te rządy prawicy wepchneło nasze byłe województwo w łapy Olsztyna i widać kto nas doi na dotacjach oraz inwestycjach.Po wyborach i tak nic nie powstanie...Już dawno byscie kopali.