A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co Ty bredzisz?? Uważasz, że wygranie z ostatnią drużyną z tabeli był by sukces?? Co jak co nie można wszystkiego wygrać, ale przegrać mecz w taki sposób i z golem takiego zawodnika - to jest porażka nie zależnie od miejsca naszego w tabeli
Legia grała, stąd frekwencja na łuku. Prawdziwi kibice zapełnili a1, vip i a2 - kibice stali dobrze (nam) naszym doj...śpiewając "jesteście fun club em" bez wulgaryzmów a serio pojechali, mieli rację, po frekwencji na łuku to widać. Owszem możecie mi zarzucać, że trzeba było iść na łuk - nie jestem fanatykiem, nie nazywam się kibolem (chociaż inni tak twierdzą), i na łuku byłem ale tam się nie da meczu oglądać, ale za to atmosfera sztosz. Reasumując: każdy kto narzeka na łuk, niech tam zasiądzie następnym razem, i nie zmuszajmy nikogo by szedł na łuk, ale też nie nazywajcie się fanatykami ZKS skoro się spóźniacie na mecz bo (L) gra, mi przez takie zachowanie - nie pierwszy raz- zaczyna nie odpowiadać ta legendarna zgoda. Nie tylko przez spóźnianie, jest wiele innych wątpliwości.
Bełkot jakiś, skoro "nie dał Ci" to podpisz się. Bo mi reż nie dał . . . A co umiesz, co potrafisz??
Juz nie dlugo kolejna stal w pucharze, Stal Brzeg. .. , aby nie bylo ze znow powietrze zeszlo, tylko ze to bedzie smrod!?
Dla tego to nazywa się SPORT i nie wszystko da się zaplanować Rok temu powinni ligę rozwiązać bo słaba (ostatni gniot w tabeli, czerwona latarnia itp) Olimpia wygrywać na koniec zaczęła
A mnie rozwalił gość z puszeczką dorzuci Pan na wyjazdy ? Chłopaki nie zbierają na oprawę lub nowe flagi tylko na wyjazd a ktoś kto chce jechać płaci za siebie i kogoś trochę to chore . Gość prowadzący doping masakra nie umie poprowadzić dopingu bez wyzwisk 5 min a potem płacz o frekwencję bo młodzi 5,6,7 lat uszy zatykają nie ujmując Wolinie jest ok ale według mnie D.. to Arcy Mistrz Doping to Doping a jak jazda to jazda Pozdro
Na kolana, na kolana razem z pazerotą plebanem
A tak miało już być wyśmienicie, a tu taka "wpadka". Za dużo było tego och i ach
Czy ktoś z łuku moze mi wytlumaczyc dlaczego zbieracie sie 20 min po rozpoczeciu meczu? Zegarki źle wam chodzą? Flagi wieszacie z opóźnieniem. Brak szacunku dla klubu!!!
Stało się i już. Szkoda że w takim stylu i z taka drużyna. Teraz spiąć poślady na resovię i mecz ze stalą pójdzie w zapomnienie. Kiedyś i tak musieli przegrać i ja bym z tego dramatu nie robił. Słabszy dzień i tyle. No i wszyskim tak płaczącym przy okazji tej "strasznej" porażki polecam meliskę czy waleriankę.