55
25.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Co Ty bredzisz?? Uważasz, że wygranie z ostatnią drużyną z tabeli był by sukces?? Co jak co nie można wszystkiego wygrać, ale przegrać mecz w taki sposób i z golem takiego zawodnika - to jest porażka nie zależnie od miejsca naszego w tabeli
Pijak z prostej (2019.08.26)
Legia grała, stąd frekwencja na łuku. Prawdziwi kibice zapełnili a1, vip i a2 - kibice stali dobrze (nam) naszym doj...śpiewając "jesteście fun club em" bez wulgaryzmów a serio pojechali, mieli rację, po frekwencji na łuku to widać. Owszem możecie mi zarzucać, że trzeba było iść na łuk - nie jestem fanatykiem, nie nazywam się kibolem (chociaż inni tak twierdzą), i na łuku byłem ale tam się nie da meczu oglądać, ale za to atmosfera sztosz. Reasumując: każdy kto narzeka na łuk, niech tam zasiądzie następnym razem, i nie zmuszajmy nikogo by szedł na łuk, ale też nie nazywajcie się fanatykami ZKS skoro się spóźniacie na mecz bo (L) gra, mi przez takie zachowanie - nie pierwszy raz- zaczyna nie odpowiadać ta legendarna zgoda. Nie tylko przez spóźnianie, jest wiele innych wątpliwości.
Tomasz 85 (2019.08.26)
Bełkot jakiś, skoro "nie dał Ci" to podpisz się. Bo mi reż nie dał . . . A co umiesz, co potrafisz??
Tomasz 85 (2019.08.26)
Juz nie dlugo kolejna stal w pucharze, Stal Brzeg. .. , aby nie bylo ze znow powietrze zeszlo, tylko ze to bedzie smrod!?
(2019.08.26)

info

4  
  0
Dla tego to nazywa się SPORT i nie wszystko da się zaplanować Rok temu powinni ligę rozwiązać bo słaba (ostatni gniot w tabeli, czerwona latarnia itp) Olimpia wygrywać na koniec zaczęła
Z i e l a r z (2019.08.26)
A mnie rozwalił gość z puszeczką dorzuci Pan na wyjazdy ? Chłopaki nie zbierają na oprawę lub nowe flagi tylko na wyjazd a ktoś kto chce jechać płaci za siebie i kogoś trochę to chore . Gość prowadzący doping masakra nie umie poprowadzić dopingu bez wyzwisk 5 min a potem płacz o frekwencję bo młodzi 5,6,7 lat uszy zatykają nie ujmując Wolinie jest ok ale według mnie D.. to Arcy Mistrz Doping to Doping a jak jazda to jazda Pozdro
Stary Łuk (2019.08.26)

info

8  
  0
Na kolana, na kolana razem z pazerotą plebanem
(2019.08.26)

info

2  
  1
A tak miało już być wyśmienicie, a tu taka "wpadka". Za dużo było tego och i ach
kolo (2019.08.26)

info

6  
  0
Czy ktoś z łuku moze mi wytlumaczyc dlaczego zbieracie sie 20 min po rozpoczeciu meczu? Zegarki źle wam chodzą? Flagi wieszacie z opóźnieniem. Brak szacunku dla klubu!!!
Kibic z prostej. (2019.08.26)
Stało się i już. Szkoda że w takim stylu i z taka drużyna. Teraz spiąć poślady na resovię i mecz ze stalą pójdzie w zapomnienie. Kiedyś i tak musieli przegrać i ja bym z tego dramatu nie robił. Słabszy dzień i tyle. No i wszyskim tak płaczącym przy okazji tej "strasznej" porażki polecam meliskę czy waleriankę.
Dirk (2019.08.26)

info

3  
  4