UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Stało się i już. Szkoda że w takim stylu i z taka drużyna. Teraz spiąć poślady na resovię i mecz ze stalą pójdzie w zapomnienie. Kiedyś i tak musieli przegrać i ja bym z tego dramatu nie robił. Słabszy dzień i tyle. No i wszyskim tak płaczącym przy okazji tej "strasznej" porażki polecam meliskę czy waleriankę.
Dirk