UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Stało się i już. Szkoda że w takim stylu i z taka drużyna. Teraz spiąć poślady na resovię i mecz ze stalą pójdzie w zapomnienie. Kiedyś i tak musieli przegrać i ja bym z tego dramatu nie robił. Słabszy dzień i tyle. No i wszyskim tak płaczącym przy okazji tej "strasznej" porażki polecam meliskę czy waleriankę.

Dirk

Anuluj