A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To prawda kiełbasę było czuć na całym boisku. Chłopaki dymem się ksztusili i grać nie mogli. Przenieść to stoisko bo głodny kibic znajdzie po zapachu. Chodzi się na mecz a nie na obrzarstwo i picie. Nie ma komu kibicować bo wszyscy po dobrej siescie
Uwielbiam zapach giętej. Jest dobrze i tak ma być, bo tak chce.
Pisalem to juz wiele razy. Czemu sie czepiacie tego łuku? Nie widzicie, ze ruch kibicowski w Elblagu juz dawno umarl? Przyjezdza Widzew i co? Nawet polowa nie jest zapelniona, a Wy dalej oczekujecie ze na Olimpii beda tlumy. te czasy z Radomiaka czy Stomilu juz nie wroca, bo ci ludzie wyjechali z miasta
Ty tak chcesz? Zegnij sobie fujarę.
Szaczunek jest dla Legii