UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co Ty bredzisz?? Uważasz, że wygranie z ostatnią drużyną z tabeli był by sukces?? Co jak co nie można wszystkiego wygrać, ale przegrać mecz w taki sposób i z golem takiego zawodnika - to jest porażka nie zależnie od miejsca naszego w tabeli

Pijak z prostej

Anuluj