UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co Ty bredzisz?? Uważasz, że wygranie z ostatnią drużyną z tabeli był by sukces?? Co jak co nie można wszystkiego wygrać, ale przegrać mecz w taki sposób i z golem takiego zawodnika - to jest porażka nie zależnie od miejsca naszego w tabeli
Pijak z prostej