UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla tego to nazywa się SPORT i nie wszystko da się zaplanować Rok temu powinni ligę rozwiązać bo słaba (ostatni gniot w tabeli, czerwona latarnia itp) Olimpia wygrywać na koniec zaczęła
Z i e l a r z
Dla tego to nazywa się SPORT i nie wszystko da się zaplanować Rok temu powinni ligę rozwiązać bo słaba (ostatni gniot w tabeli, czerwona latarnia itp) Olimpia wygrywać na koniec zaczęła
Z i e l a r z