UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy ktoś z łuku moze mi wytlumaczyc dlaczego zbieracie sie 20 min po rozpoczeciu meczu? Zegarki źle wam chodzą? Flagi wieszacie z opóźnieniem. Brak szacunku dla klubu!!!

Kibic z prostej.

Anuluj