UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy ktoś z łuku moze mi wytlumaczyc dlaczego zbieracie sie 20 min po rozpoczeciu meczu? Zegarki źle wam chodzą? Flagi wieszacie z opóźnieniem. Brak szacunku dla klubu!!!
Kibic z prostej.
Czy ktoś z łuku moze mi wytlumaczyc dlaczego zbieracie sie 20 min po rozpoczeciu meczu? Zegarki źle wam chodzą? Flagi wieszacie z opóźnieniem. Brak szacunku dla klubu!!!
Kibic z prostej.