UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A mnie rozwalił gość z puszeczką dorzuci Pan na wyjazdy ? Chłopaki nie zbierają na oprawę lub nowe flagi tylko na wyjazd a ktoś kto chce jechać płaci za siebie i kogoś trochę to chore . Gość prowadzący doping masakra nie umie poprowadzić dopingu bez wyzwisk 5 min a potem płacz o frekwencję bo młodzi 5,6,7 lat uszy zatykają nie ujmując Wolinie jest ok ale według mnie D.. to Arcy Mistrz Doping to Doping a jak jazda to jazda Pozdro
Stary Łuk