UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co Ty bredzisz?? Uważasz, że wygranie z ostatnią drużyną z tabeli był by sukces?? Co jak co nie można wszystkiego wygrać, ale przegrać mecz w taki sposób i z golem takiego zawodnika - to jest porażka nie zależnie od miejsca naszego w tabeli

Pijak z prostej