A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dokładnie wraca żenada organizacyjna teź, pierwsza połowa w półmroku skompstwo prezesa
K....wa mać to po co mamy oświetlenie.
Żenada i wstyd na cały kraj
I ten dymiący grill
Jeśli chodzi o grę to jak wyżej, jednym składem nie pociągniemy.
Olimpia przegrała jeden mecz na 6 i już jazda.Wiadomo że tu się wpisują też ł...y nie życzące Olimpii i Elblągowi dobrze.Na 10 komentarzy 6 jest tych z olsztyna i okolic.Przypomnijcie sobie mecze za Borosa w zeszłym sezonie.Jakoś te k...y nie skamlały po przegranych kilku meczach z rzedu Jak dziś po przegranym jednym meczu.Co mają powiedzieć takie Widzewy.Korony,Sosnowce i inne ŁKS -y.Opanujcie się i pomyślcie realnie,żeby nie ten prezes i prywatni sponsorzy jacy by nie byli.Olimpia by się kopała po Wikielcach,Morągach i innych Wasilkach.Miasto odwiedźcie niech zmodernizują stadion dla tysięcy elblążan.Niech traktują Olimpię chociaż tak .Jak ten znienawidzony Olsztyn Stomil.A nie ciągle psy wiszące na prezesie i piłkarzach po przegranym jednym meczu.Kada na szerszą ławkę.Kasa.
piepszysz jak gosposia grubego idziemy po równi na dół jak nic popatrz w tabelę gramy 1 składem jak długo myślisz że damy radę?
i nie pisz o sponsorach bo dobrze wiesz że było by ich dużo więcej, gdyby nie jedna osóbka w zarządzie klubu.
Tu większość ma same sukcesy w życiu
Tytuł powinien brzmieć stal nie do zgięcia
pod sre te es dzbany. Po prostu stalówka zamurowała bramkę i ciężko było coś zrobić, zwłaszcza że Mały zagrał dziś kiepski mecz. Smuci to, że cała ofensywa Olimpii opiera się na jednym zawodniku i jeśli on ma słaby dzień to dostajemy baty.
Zaczynając od tego że w niedzielę o 19 to można czytać książkę a nie grać mecz jest to zła godzina mecze się gra w sobotę o 19 dobrze albo w niedzielę 12-14 a prezes to ustala idąc dalej wąska kadra oe dużo meczy puchar Polski też na pewno odpuszcza no i oe nie ma napastnika Fidziu strzela nam gola Olimpijczyk prezes żałował mi takiej samej pensji chciał dać mniej to ma...Antek to by się przydał ale nie h strzela dla Morąga albo Malanowski co kopię teraz dla 5 ligi ale dobra wiadomość że liga wyrównana będzie i oe po 5 kolejkach ma barażach 4 pkt przed spadkiem ale może zabraknąć właśnie tego 1 cennego pkt który mógł dziś zostać w elblagu
Jakie miały paść w drugiej połowie baraki bo tak napisane jest w artykule ten co pisał artykuł to pisze tak samo jak Olimpia dzisiaj zagrala
Za tydzien pewnie kolejna porazka z kandydatem do awansu Resovia, zeby bylo wiadomo ze Olimpia walczy o utrzymanie, a nie o baraze do I ligii. Przegrac z zespolem co mial przed ta kolejka 1 pkt i 12 straconych goli to czyste frajerstwo. I tak jak wyzej pisali. Jak ciut szansy na dogonienie czolowki i awans do I ligii to beda takie cyrki jak ze Stalowka