UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Juz nie dlugo kolejna stal w pucharze, Stal Brzeg. .. , aby nie bylo ze znow powietrze zeszlo, tylko ze to bedzie smrod!?


Anuluj