A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wszystko ma swój koniec. Szkoda. Ale można zrozumieć, trudno bić się z koniem czy tam wróblem. Mam nadzieję, że następca da radę. Byleby w orkiestrze nie powtórzyła się sytuacja po Pani odejściu ze Światowida. Czyli marazm. Powodzenia w dalszym działaniu.
Bożenko jesteś WIELKA !!! Mierny prezydent nie docenia takich ludzi. Dziękuję za wszystko co zrobiłaś dla Elbląga !
wielu starszych osób nie stać na drogie bilety Pani Sielewicz. Mam nadzieję, że nowy dyrektor o tym pomyśli, tym bardziej, że orkiestra finansowana jest z miejskiej kasy.
Jak na portfel emeryta bilety za drogie.
niech te osoby idą po pożyczkę Wroblewskiego
to wstyd, ze prezydrnt miasra nie da kasy na bilety dla swojego elektoratu na koncerty orkiestry, wstyd i hańba, ze nie pomize emerytom ktorzy tak na niego glosujom,
W tym roku bilety na wybrane koncerty klasyczne kosztowaly mnie emeryta 20, 30, 35 zl. Czy na pewno chodzi o cenę?
Elblążanie chcą mieć pracę dobrze wynagradzaną, żeby potem pasjonować się taką muzyką. Jak zwykle u Nas nic nie jest po kolei. Prawie 2 miliony to duża kasa, a jaka jest średnia płaca?
EOK jest najpiękniejszą wizytówką naszego miasta! Miałam ogromną przyjemnośc brac udział w licznych koncertach orkiestry. Jestem pełna uznania dla Pani dyrektor za jej działania. DZIĘKUJĘ z całego serca.
Kasa na kulture musi byc. Jesli podsumuje sie srodki roczne tj. dotacje miasta dla czterech miejskich instytucji BE Muzeum , Galerii , Eok to mamy 9 mln zlotych rocznie. Moze i dużo ale wyobraźcie sobie zycie bez kultury?