65
01.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wszystko ma swój koniec. Szkoda. Ale można zrozumieć, trudno bić się z koniem czy tam wróblem. Mam nadzieję, że następca da radę. Byleby w orkiestrze nie powtórzyła się sytuacja po Pani odejściu ze Światowida. Czyli marazm. Powodzenia w dalszym działaniu.
Tadd (2019.08.01)

info

16  
  6
Bożenko jesteś WIELKA !!! Mierny prezydent nie docenia takich ludzi. Dziękuję za wszystko co zrobiłaś dla Elbląga !
WAL (2019.08.01)

info

22  
  10
wielu starszych osób nie stać na drogie bilety Pani Sielewicz. Mam nadzieję, że nowy dyrektor o tym pomyśli, tym bardziej, że orkiestra finansowana jest z miejskiej kasy.
(2019.08.01)
Jak na portfel emeryta bilety za drogie.
Meloman (2019.08.01)

info

11  
  5
niech te osoby idą po pożyczkę Wroblewskiego
Sztuk (2019.08.01)
to wstyd, ze prezydrnt miasra nie da kasy na bilety dla swojego elektoratu na koncerty orkiestry, wstyd i hańba, ze nie pomize emerytom ktorzy tak na niego glosujom,
emeryt meloman (2019.08.01)

info

10  
  6
W tym roku bilety na wybrane koncerty klasyczne kosztowaly mnie emeryta 20, 30, 35 zl. Czy na pewno chodzi o cenę?
(2019.08.01)

info

9  
  4
Elblążanie chcą mieć pracę dobrze wynagradzaną, żeby potem pasjonować się taką muzyką. Jak zwykle u Nas nic nie jest po kolei. Prawie 2 miliony to duża kasa, a jaka jest średnia płaca?
(2019.08.01)

info

10  
  1
EOK jest najpiękniejszą wizytówką naszego miasta! Miałam ogromną przyjemnośc brac udział w licznych koncertach orkiestry. Jestem pełna uznania dla Pani dyrektor za jej działania. DZIĘKUJĘ z całego serca.
FankaEOK (2019.08.01)

info

10  
  6
Kasa na kulture musi byc. Jesli podsumuje sie srodki roczne tj. dotacje miasta dla czterech miejskich instytucji BE Muzeum , Galerii , Eok to mamy 9 mln zlotych rocznie. Moze i dużo ale wyobraźcie sobie zycie bez kultury?
(2019.08.01)

info

6  
  0