UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko ma swój koniec. Szkoda. Ale można zrozumieć, trudno bić się z koniem czy tam wróblem. Mam nadzieję, że następca da radę. Byleby w orkiestrze nie powtórzyła się sytuacja po Pani odejściu ze Światowida. Czyli marazm. Powodzenia w dalszym działaniu.
Tadd