65
01.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Bożenko, dziękujemy i rozumiemy.
(2019.08.01)

info

21  
  10
Polska kultura - płacze. Współpracownicy. .. ..
(2019.08.01)

info

11  
  9
A współpracownicy szaleją.
(2019.08.01)

info

10  
  4
Czemu ta Pani nie powie, że idzie po prostu na emeryturę. Niech nie narzeka. Nie mając studiów wyższych dostawała stanowiska kierownicze. Studia skończyła stosunkowo niedawno. W pracy nie była miła. Życzę powodzenia.
Anna L. (2019.08.01)
Obrzydliwe teksty, ktore nie odbiorą nam wielkiego szacunku i uznania dla dokonan Pani Sielewicz. Dziekujemy!
(2019.08.01)

info

15  
  8
@Anna L. - "Ta Pani" przerasta cię wielokrotnie. Jeśli idzie na emeryturę to tylko dlatego, źe w tym mieście i dla takich ludzi jak ty pracować z pasją nie warto.
(2019.08.01)
Reaktywować Elbląskie Noce, koniecznie reaktywować. Na dziedzińcu muzeum jest teraz pięknie i warto w nie zainwestować. To było piękne wydarzenie i wielu z Elblążan i nie tylko czekało na nie z utęsknieniem. Skoro TVP wraca do starych programów, to może i Elbląg wróci do tego, co go rozsławiło.
Gościnna (2019.08.01)

info

12  
  8
Każdy wartość mierzy swoją miarą i ze swojego punktu widzenia. Nie ma ludzi niezastąpionych. Niestety.
AdamJ. (2019.08.01)
na operację Twojego prymitywnego mózgu powinno iść
CCTV (2019.08.01)
dziwnw bylo to, ze ta Pani w tym postesbeckim wsiowym bagnie byla w stanie tyle fajnych rzeczy wykrzesać dla mieszkanców, ze sie tu jakos poruszała i to skutecznie, no nieslychana osoba
Ech (2019.08.01)

info

17  
  7