Wybrany wątek opinii

wielu starszych osób nie stać na drogie bilety Pani Sielewicz. Mam nadzieję, że nowy dyrektor o tym pomyśli, tym bardziej, że orkiestra finansowana jest z miejskiej kasy.
(2019.08.01)
niech te osoby idą po pożyczkę Wroblewskiego
Sztuk (2019.08.01)
Powrót do komentarzy