Wybrany wątek opinii
wielu starszych osób nie stać na drogie bilety Pani Sielewicz. Mam nadzieję, że nowy dyrektor o tym pomyśli, tym bardziej, że orkiestra finansowana jest z miejskiej kasy.
Do moderacji
Odpowiedz
18
7
niech te osoby idą po pożyczkę Wroblewskiego
Do moderacji
Odpowiedz
12
9