UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to wstyd, ze prezydrnt miasra nie da kasy na bilety dla swojego elektoratu na koncerty orkiestry, wstyd i hańba, ze nie pomize emerytom ktorzy tak na niego glosujom,

emeryt meloman

Anuluj