UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
to wstyd, ze prezydrnt miasra nie da kasy na bilety dla swojego elektoratu na koncerty orkiestry, wstyd i hańba, ze nie pomize emerytom ktorzy tak na niego glosujom,
emeryt meloman
to wstyd, ze prezydrnt miasra nie da kasy na bilety dla swojego elektoratu na koncerty orkiestry, wstyd i hańba, ze nie pomize emerytom ktorzy tak na niego glosujom,
emeryt meloman