UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kasa na kulture musi byc. Jesli podsumuje sie srodki roczne tj. dotacje miasta dla czterech miejskich instytucji BE Muzeum , Galerii , Eok to mamy 9 mln zlotych rocznie. Moze i dużo ale wyobraźcie sobie zycie bez kultury?