UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wielu starszych osób nie stać na drogie bilety Pani Sielewicz. Mam nadzieję, że nowy dyrektor o tym pomyśli, tym bardziej, że orkiestra finansowana jest z miejskiej kasy.


Anuluj