UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wielu starszych osób nie stać na drogie bilety Pani Sielewicz. Mam nadzieję, że nowy dyrektor o tym pomyśli, tym bardziej, że orkiestra finansowana jest z miejskiej kasy.
wielu starszych osób nie stać na drogie bilety Pani Sielewicz. Mam nadzieję, że nowy dyrektor o tym pomyśli, tym bardziej, że orkiestra finansowana jest z miejskiej kasy.