A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Elbląskie Noce Teatru i Poezji to najlepsza impreza, jaka organizowana była w Elblągu. Później w Światowidzie zostały już tylko warsztaty, o których do znudzenia informują.
mam apel,zamiast wpłacac na komitet wyborczy jednego takiego co nie jest w stanie zdania z sensem wydutkać, wpłacajcie tumany na orkiestrę symfoniczną elbląską,
Jeszcze chwila i super spec od oświaty i kultury spowoduje masowe rezygnację i wówczas przyjdzie czas na nowe twarze ze starej podstawówki :))))
Za darmo to mozesz dostac w lampe , ale wlasciwie to szkoda sobie brudzic rak , - marny komuszku
Pani Ania L. ,pewnie ma studia ,i w zyciu niczego nie osiagnela i nie osiagnie ,majac takie podejscie do ludzi , ich oceny . Po tych wszystkich wpisach widac ,ze ludzie bardzo dobrze ocenili prace pani Bozeny, z wyjatkiem p. Ani.Ani nie chce mi sie juz pisac jaka to musi byc zazdrosna i zawistna osoba. A i jeszcze jedna prawda, ktora musi poznac pani Ania - talent nie koniecznie potrzebuje studia !
@AdamJ. - Są ludzie niezastąpieni i Bożena Sielewicz z pewnością do nich należy. Odwrotnie niż ty.
I jeszcze jedna niewiasta w um jest niezastąpiona!
No i zaczęła się cenzura :))) portelu czyżby UM płacił za wycinanie niewygodnych, aczkolwiek prawdziwych komentarzy?
Więcej. Po Pani Sielewicz płacze cały Swiat.
W Jegłowniku manifestacje rolników. Pytają - co dalej z Budową OPERY, co dalej ?.