65
01.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Elbląskie Noce Teatru i Poezji to najlepsza impreza, jaka organizowana była w Elblągu. Później w Światowidzie zostały już tylko warsztaty, o których do znudzenia informują.
(2019.08.01)

info

15  
  3
mam apel,zamiast wpłacac na komitet wyborczy jednego takiego co nie jest w stanie zdania z sensem wydutkać, wpłacajcie tumany na orkiestrę symfoniczną elbląską,
komitet wyborczy orkiestry (2019.08.01)

info

8  
  4
Jeszcze chwila i super spec od oświaty i kultury spowoduje masowe rezygnację i wówczas przyjdzie czas na nowe twarze ze starej podstawówki :))))
(2019.08.01)

info

14  
  5
Za darmo to mozesz dostac w lampe , ale wlasciwie to szkoda sobie brudzic rak , - marny komuszku
(2019.08.02)
Pani Ania L. ,pewnie ma studia ,i w zyciu niczego nie osiagnela i nie osiagnie ,majac takie podejscie do ludzi , ich oceny . Po tych wszystkich wpisach widac ,ze ludzie bardzo dobrze ocenili prace pani Bozeny, z wyjatkiem p. Ani.Ani nie chce mi sie juz pisac jaka to musi byc zazdrosna i zawistna osoba. A i jeszcze jedna prawda, ktora musi poznac pani Ania - talent nie koniecznie potrzebuje studia !
Kpw (2019.08.02)
@AdamJ. - Są ludzie niezastąpieni i Bożena Sielewicz z pewnością do nich należy. Odwrotnie niż ty.
(2019.08.02)
I jeszcze jedna niewiasta w um jest niezastąpiona!
(2019.08.02)
No i zaczęła się cenzura :))) portelu czyżby UM płacił za wycinanie niewygodnych, aczkolwiek prawdziwych komentarzy?
(2019.08.02)

info

3  
  2
Więcej. Po Pani Sielewicz płacze cały Swiat.
(2019.08.02)

info

4  
  7
W Jegłowniku manifestacje rolników. Pytają - co dalej z Budową OPERY, co dalej ?.
(2019.08.02)

info

10  
  3