UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
EOK jest najpiękniejszą wizytówką naszego miasta! Miałam ogromną przyjemnośc brac udział w licznych koncertach orkiestry. Jestem pełna uznania dla Pani dyrektor za jej działania. DZIĘKUJĘ z całego serca.
FankaEOK