UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

EOK jest najpiękniejszą wizytówką naszego miasta! Miałam ogromną przyjemnośc brac udział w licznych koncertach orkiestry. Jestem pełna uznania dla Pani dyrektor za jej działania. DZIĘKUJĘ z całego serca.

FankaEOK

Anuluj