UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kasa na kulture musi byc. Jesli podsumuje sie srodki roczne tj. dotacje miasta dla czterech miejskich instytucji BE Muzeum , Galerii , Eok to mamy 9 mln zlotych rocznie. Moze i dużo ale wyobraźcie sobie zycie bez kultury?