UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bożenko jesteś WIELKA !!! Mierny prezydent nie docenia takich ludzi. Dziękuję za wszystko co zrobiłaś dla Elbląga !
WAL
Bożenko jesteś WIELKA !!! Mierny prezydent nie docenia takich ludzi. Dziękuję za wszystko co zrobiłaś dla Elbląga !
WAL