UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bożenko jesteś WIELKA !!! Mierny prezydent nie docenia takich ludzi. Dziękuję za wszystko co zrobiłaś dla Elbląga !

WAL

Anuluj