125
31.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Komentarzy wiele... Jak i poglądów. Są przedsiębiorcy, którzy mają większą korzyść z wód płynących w rowach i tym samych zużywają ogromne ilości. Ale sory są też rolnicy, którzy od zawsze chodują bydło i Ci którzy zajmują się uprawą i to jest ich 24 h praca. My idziemy do pracy na 8 godz. i stale wynagrodzenie. A rolnik co ma powiedzieć... Wszędzie na około jest woda a w tym miejscu zamknięte...dziwne? Jeśli jest spór między wodami polskimi a przedsiębiorcą z tych terenów, to powinni wziąść pod uwagę kto na tym najbardziej cierpi.
Widzieć... (2019.07.31)

info

3  
  0
A gdzie mogę sobie odkręcić tak jak tamci?
Gdzie odkręcić (2019.08.01)
Wpuścić ryby i raki w rowy ;) niech służą za nawóz i nawodnienia
Biedne zwierzęta (2019.08.01)
Masz Pan rację
Racja (2019.08.01)
Do Tampa i Putina też!!!
Niech wiedzą (2019.08.01)
Nie zapomnijcie że mamy żegluge i woda w kanale musi być. Że zaorano setki hektarów i że zasypano kilometry rowów Więc barany są sami sobie winni i PiS nic do tego nie ma Kaczyński po wsze czasy
Wiceminister (2019.08.01)

info

2  
  5
Trzeba znowu ściągnąć Mennonitów i przywrócić do stanu pierwotnego a szkodników rolników z Wikrowa i Adamowa po prostu może przesiedlić, gdzie indziej. Jedno jest pewne, że dopóki nie ingerowali w zasypywaniu rowów melioracyjnych wszystko było jak trzeba. Jedynie, co trzeba było robić o te rowy dbać !!! Rowy melioracyjne ostatnie 15 lat były zaśmiecane śmieciami, odpadami po rozebranych autach, gałęziami drzew jednym słowem totalny bajzel. I do kogo teraz pretensje !!! Niektórzy de. .le nawet PiS za to winią, że chciwy rolnik dewastuje otoczenie a potem płacze, że za to są inni winni. Za ten cały bajzel jest tylko i wyłącznie winny rolnik i przedsiębiorstwa ogrodnicze.
(2019.08.01)
Ktoś napisał - "Dróg też niema. Lepsze są na Podlasiu i w Bieszczadach" - A powiedz, kto te drogi zdewastował??? Przypadkiem nie ci płaczący rolnicy??? Oni tam wszystko niszczą a potem biadolą, wielcy fachowcy od wszystkiego a tak naprawdę od niczego !!!!!
(2019.08.01)
@zainteresowany - - "pytanie skoro producenci w innych gałęziach gospodarki płacą za gaz, prąd i media dla czego rolnik ma nic nie płacić? " - Bo rolnicy są od brania za friko naszą kasę, naszą wodę, nasze paliwo i wiele jeszcze innych dodatków. A coś od siebie dać broń Boże !!!!! Niestety tak zostali nauczeni, bo rolnik to święta krowa !!!!!
(2019.08.01)
Wikrowska sitwa i tyle ! Wziąć się za uczciwą pracę a nie za branie kasy za friko !
(2019.08.01)