Wybrany wątek opinii

To bezduszność tak traktować rośliny i zwierzęta. Skoro jest woda w rzece to dlaczego ją ograniczać. Na tych zdjęciach widać jakiś ekologiczny koszmar, kto mógł do tego doprowadzić? Czy w Wodach Polskich stracili rozum?
YDNIA (2019.07.31)
Wpuścić ryby i raki w rowy ;) niech służą za nawóz i nawodnienia
Biedne zwierzęta (2019.08.01)
Powrót do komentarzy