UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ktoś napisał - "Dróg też niema. Lepsze są na Podlasiu i w Bieszczadach" - A powiedz, kto te drogi zdewastował??? Przypadkiem nie ci płaczący rolnicy??? Oni tam wszystko niszczą a potem biadolą, wielcy fachowcy od wszystkiego a tak naprawdę od niczego !!!!!


Anuluj