UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@zainteresowany - - "pytanie skoro producenci w innych gałęziach gospodarki płacą za gaz, prąd i media dla czego rolnik ma nic nie płacić? " - Bo rolnicy są od brania za friko naszą kasę, naszą wodę, nasze paliwo i wiele jeszcze innych dodatków. A coś od siebie dać broń Boże !!!!! Niestety tak zostali nauczeni, bo rolnik to święta krowa !!!!!