A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak widzę to chyba żyzne, gleby murszowe.
Polski nierząd poprzez swoje kretyńskie ustawy sukcesywnie wygasza polskie rolnictwo. Czeka nas druga Wenezuela. Jedyna nadzieja jest w polskich nacjonalistach - im skrajniejszych, tym lepiej.
Komu ukradli? Ta rzeka płynie tam tysięcy lat.
Ja też chcę wodę za darmo na ogródek przy Kumieli-mogę brać jak ci państwo na zdjęciu? Sucho tam jak pieprz...
A Ty jak oddychasz to płacisz za powietrze czy też kradniesz? A limit CO2 masz już swój własny wykupiony?
Kto zasypał jak na zdjęciach widać rów?
Kretyńskie ustawy demontuja państwo. .. tylko w imię czego nas tak pokarali pisowymi machinacjami. .. .
@Rolnicy jak rolnicy - A komu tę rzekę ukradli? Przecież ona istnieje dłużej, niż Polska.
Jak użyjesz mniej jak 5 m sześciennych na dobę to pewnie, że możesz, 5 metrow to do podlania ogródka aż za dużo.
Jak zuzywasz mniej jak 5 m3 na dobę to sobie możesz brać z rzeki wodę.