125
31.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak widzę to chyba żyzne, gleby murszowe.
(2019.07.31)

info

3  
  0
Polski nierząd poprzez swoje kretyńskie ustawy sukcesywnie wygasza polskie rolnictwo. Czeka nas druga Wenezuela. Jedyna nadzieja jest w polskich nacjonalistach - im skrajniejszych, tym lepiej.
(2019.07.31)

info

6  
  2
Komu ukradli? Ta rzeka płynie tam tysięcy lat.
(2019.07.31)
Ja też chcę wodę za darmo na ogródek przy Kumieli-mogę brać jak ci państwo na zdjęciu? Sucho tam jak pieprz...
Też tak chcę (2019.07.31)
A Ty jak oddychasz to płacisz za powietrze czy też kradniesz? A limit CO2 masz już swój własny wykupiony?
(2019.07.31)
Kto zasypał jak na zdjęciach widać rów?
(2019.07.31)
Kretyńskie ustawy demontuja państwo. .. tylko w imię czego nas tak pokarali pisowymi machinacjami. .. .
(2019.07.31)

info

6  
  2
@Rolnicy jak rolnicy - A komu tę rzekę ukradli? Przecież ona istnieje dłużej, niż Polska.
(2019.07.31)
Jak użyjesz mniej jak 5 m sześciennych na dobę to pewnie, że możesz, 5 metrow to do podlania ogródka aż za dużo.
(2019.07.31)
Jak zuzywasz mniej jak 5 m3 na dobę to sobie możesz brać z rzeki wodę.
(2019.07.31)