UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@zainteresowany - - "pytanie skoro producenci w innych gałęziach gospodarki płacą za gaz, prąd i media dla czego rolnik ma nic nie płacić? " - Bo rolnicy są od brania za friko naszą kasę, naszą wodę, nasze paliwo i wiele jeszcze innych dodatków. A coś od siebie dać broń Boże !!!!! Niestety tak zostali nauczeni, bo rolnik to święta krowa !!!!!


Anuluj