UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ktoś napisał - "Dróg też niema. Lepsze są na Podlasiu i w Bieszczadach" - A powiedz, kto te drogi zdewastował??? Przypadkiem nie ci płaczący rolnicy??? Oni tam wszystko niszczą a potem biadolą, wielcy fachowcy od wszystkiego a tak naprawdę od niczego !!!!!