UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Komentarzy wiele... Jak i poglądów. Są przedsiębiorcy, którzy mają większą korzyść z wód płynących w rowach i tym samych zużywają ogromne ilości. Ale sory są też rolnicy, którzy od zawsze chodują bydło i Ci którzy zajmują się uprawą i to jest ich 24 h praca. My idziemy do pracy na 8 godz. i stale wynagrodzenie. A rolnik co ma powiedzieć... Wszędzie na około jest woda a w tym miejscu zamknięte...dziwne? Jeśli jest spór między wodami polskimi a przedsiębiorcą z tych terenów, to powinni wziąść pod uwagę kto na tym najbardziej cierpi.

Widzieć...