UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba znowu ściągnąć Mennonitów i przywrócić do stanu pierwotnego a szkodników rolników z Wikrowa i Adamowa po prostu może przesiedlić, gdzie indziej. Jedno jest pewne, że dopóki nie ingerowali w zasypywaniu rowów melioracyjnych wszystko było jak trzeba. Jedynie, co trzeba było robić o te rowy dbać !!! Rowy melioracyjne ostatnie 15 lat były zaśmiecane śmieciami, odpadami po rozebranych autach, gałęziami drzew jednym słowem totalny bajzel. I do kogo teraz pretensje !!! Niektórzy de. .le nawet PiS za to winią, że chciwy rolnik dewastuje otoczenie a potem płacze, że za to są inni winni. Za ten cały bajzel jest tylko i wyłącznie winny rolnik i przedsiębiorstwa ogrodnicze.