Wybrany wątek opinii

Trzeba znowu ściągnąć Mennonitów i przywrócić do stanu pierwotnego a szkodników rolników z Wikrowa i Adamowa po prostu może przesiedlić, gdzie indziej. Jedno jest pewne, że dopóki nie ingerowali w zasypywaniu rowów melioracyjnych wszystko było jak trzeba. Jedynie, co trzeba było robić o te rowy dbać !!! Rowy melioracyjne ostatnie 15 lat były zaśmiecane śmieciami, odpadami po rozebranych autach, gałęziami drzew jednym słowem totalny bajzel. I do kogo teraz pretensje !!! Niektórzy de. .le nawet PiS za to winią, że chciwy rolnik dewastuje otoczenie a potem płacze, że za to są inni winni. Za ten cały bajzel jest tylko i wyłącznie winny rolnik i przedsiębiorstwa ogrodnicze.
(2019.08.01)
Mennonici to właśnie rolnicy i jakby cię usłyszeli, to by cię wyśmiali. Kto tam ingerował w zasypanie rowów jak tam rowy są tylko suche? Lepiej weź looknij na zdjęcia. Kto te śmieci podrzuca? Na pewno nie rolnicy.
Zen (2019.08.01)
@Zen - - Znany jesteś ze swojej głupoty, dlatego raczej idź na pole i zap. .. aj i przestań pisać, bo raczej oddalony jesteś bardzo od prawdy i rzeczywistości.
(2019.08.01)
@Zen - - * Mennonici to właśnie rolnicy * - Zgadza się !!!!! Bo to byli rolnicy a nie ci, co teraz nazywają się rolnikami !!!!! Oni byli prawdziwymi rolnikami !!!
(2019.08.01)
@Zen - Mieszkasz tam? Nie, to raczej się zamknij i się wtrącaj jak nie masz pojęcia. Mieszkańcy tam mieszkający dokładnie wiedzą jak na olbrzymią skalę były tam zasypywane rowy melioracyjne, drzewa, krzewy masowo wycinane, które zapobiegały szybkiemu wysychaniu wody z rowów. Zbyt duża była ingerencja rolników na ich teraz niekorzyść, więc do kogo teraz pretensje?
(2019.08.01)
Powrót do komentarzy