83
12.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
przystępując do egzaminu jadąc z egzaminatorem a stoi autobus w zatoczce i włącza kierunkowskaz to powinieneś umożliwić mu wyjazd jeśli tego nie zrobisz egzamin masz oblany
(2019.07.12)
całkowita prawda
(2019.07.12)
UMOŻLIWIĆ!!! Jak masz zdolność. A nie już w trakcie... p.s nie powinno się wjeżdżać na skrzyżowanie jak nie masz zjazdu (1) i przejazdu (2) ..
Taki tam (2019.07.12)
to po co piszesz ze autobus nie pierwszeństwa jak ma i co grozi za nie wypuszczenie z zatoczki
(2019.07.12)
@Ignorant - AnalfabetĄ obowiązkowo. Kup sobie słownik gamoniu a później usiądź przed komputerem.
(2019.07.12)
a czemu kobieta bo co zdarzył się jeden czy dwa wypadki a z udziałem facetów od zarobią to was skierować na badania psychologiczne
(2019.07.12)
@rt - kolejny - pisze się CH. .. ..
dębile (2019.07.12)
Jarrow cała prawda i tylko prawda, jeżeli autobus stosuje się do tego przepisu zawsze wpuszczam, jeżeli pyda najpierw wyjeżdża a później wrzuca kierunek, czyli wtargnie przed mój samochód powinni jej odrazu prawko zabrać, celowo naraża na zagrożenie w ruchu lądowym, nie będę zwalnial czy hamowal i patrzył czy on wyjeżdża czy wypuszcza ludzi na 30 przystankach podrodze
(2019.07.12)
TY Koczkodan kierowcy ciężarówek to nie idjoci z kat B bez doświadczenia.
(2019.07.12)

info

2  
  0
A czemu karetka czy inna służba na sygnale zawsze uważa? A autobus się wpie... Najpierw kultury nauczyć autobusiarzy, oczywiście nie wszystkich bo jest kilku dobrych kierowców
(2019.07.12)