A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
przystępując do egzaminu jadąc z egzaminatorem a stoi autobus w zatoczce i włącza kierunkowskaz to powinieneś umożliwić mu wyjazd jeśli tego nie zrobisz egzamin masz oblany
całkowita prawda
UMOŻLIWIĆ!!! Jak masz zdolność. A nie już w trakcie... p.s nie powinno się wjeżdżać na skrzyżowanie jak nie masz zjazdu (1) i przejazdu (2) ..
to po co piszesz ze autobus nie pierwszeństwa jak ma i co grozi za nie wypuszczenie z zatoczki
@Ignorant - AnalfabetĄ obowiązkowo. Kup sobie słownik gamoniu a później usiądź przed komputerem.
a czemu kobieta bo co zdarzył się jeden czy dwa wypadki a z udziałem facetów od zarobią to was skierować na badania psychologiczne
@rt - kolejny - pisze się CH. .. ..
Jarrow cała prawda i tylko prawda, jeżeli autobus stosuje się do tego przepisu zawsze wpuszczam, jeżeli pyda najpierw wyjeżdża a później wrzuca kierunek, czyli wtargnie przed mój samochód powinni jej odrazu prawko zabrać, celowo naraża na zagrożenie w ruchu lądowym, nie będę zwalnial czy hamowal i patrzył czy on wyjeżdża czy wypuszcza ludzi na 30 przystankach podrodze
TY Koczkodan kierowcy ciężarówek to nie idjoci z kat B bez doświadczenia.
A czemu karetka czy inna służba na sygnale zawsze uważa? A autobus się wpie...
Najpierw kultury nauczyć autobusiarzy, oczywiście nie wszystkich bo jest kilku dobrych kierowców