UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

UMOŻLIWIĆ!!! Jak masz zdolność. A nie już w trakcie... p.s nie powinno się wjeżdżać na skrzyżowanie jak nie masz zjazdu (1) i przejazdu (2) ..

Taki tam

Anuluj