UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czemu karetka czy inna służba na sygnale zawsze uważa? A autobus się wpie... Najpierw kultury nauczyć autobusiarzy, oczywiście nie wszystkich bo jest kilku dobrych kierowców
A czemu karetka czy inna służba na sygnale zawsze uważa? A autobus się wpie... Najpierw kultury nauczyć autobusiarzy, oczywiście nie wszystkich bo jest kilku dobrych kierowców