UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czemu karetka czy inna służba na sygnale zawsze uważa? A autobus się wpie... Najpierw kultury nauczyć autobusiarzy, oczywiście nie wszystkich bo jest kilku dobrych kierowców


Anuluj