A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Autobus nie jest pojazdem uprzywilejowanym, a te Elbląskie barany wyjeżdżają prosto pod auto, jak jestem daleko niech wrzuci kierunek i wjedzie, ale nie jak jadę 50km na godzinę i jestem od niego 5m to wrzuci i wkracza pod koła, nawet karetka czy policja na sygnale tak nie robi a ma większe prawo
Brawo
@Ignorant - A analfabeTOM komputery.
Co to za nową karetkę mamy taka niemiecka????
Napisane jest powinien czy obowiazany jest zatrzymać się ?? To jak że znakiem stóp jak podjezdzasz pod skrzyżowanie to na stop powinieneś zatrzymać się czy obowiazany jesteś zatrzymać się?
Tobie zabrać baranie napewno karty rowerowej nawet nie masz moja żona robi 70 tyś rocznie bez kolizji.
@Małpa - Jest monitoring z autobusu tylko trzeba go zgrać u przewoźnika
ta nowa karetka na ostatnim zdjeciu to co to jest??? food truck jakis
Ambulans-kamper
A propos kierowców autobusów: kierowca autobusu linii nr 9 wyjeżdżającego dzisiaj z dworca o 10:05 wjechał z Lotniczej w Grunwaldzką na czerwonym świetle. Pozdrawiam.