UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Masz rację przepraszam, być może zmienili ?? Wcześniej było podane, że zaczynamy sezon od wyjazdu z Lechem II. https://mobi.portel.pl/artykul/112464.na-poczatek-kolejorz.html - proszę bardzo, było podane, że na wyjeździe później to zaktualizowano.

Pijak z prostej