UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najgroźniejszy zawodnik Sokoła Ostródy Oskar Rynkowski to były zawodnik OE ,coś nie tak ,czemu nie w OE czyżby ksiądz zawinił a może trener ,kim chcemy się utrzymać jak wszyscy wartościowi zawodnicy odchodzą ,nowych ani widu ani słuchu .Jedynie życzyć tym co odeszli powodzenia a tym co przyjdą chyba współczucia .Szkoda OE ,szkoda kibiców bo tym razem to spadek pewny ,w takim mieście jak Elbląg powinna istnieć pierwsza liga a nie dół tabeli drugiej .Chyba czas na zmiany ,a trzeba je zacząć od góry .Mamy utalentowaną młodzież ,zróbmy coś aby grała dla OE a nie spady z całej polski
Mr. Bean