UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do pijak z prostej , Teraz to pojechales po calosci, Pierwszy mecz gramy u siebie z Lechem , wiec nie we Wronkach , wy na sile chcecie widziec wszystko na czarno ,
Kibic OE
Do pijak z prostej , Teraz to pojechales po calosci, Pierwszy mecz gramy u siebie z Lechem , wiec nie we Wronkach , wy na sile chcecie widziec wszystko na czarno ,
Kibic OE