UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do pijak z prostej , Teraz to pojechales po calosci, Pierwszy mecz gramy u siebie z Lechem , wiec nie we Wronkach , wy na sile chcecie widziec wszystko na czarno ,

Kibic OE

Anuluj