51
06.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Się uczepiłes nazwisk. Oni i tak u tego trenera nie zagraliby.
Stefan Batory (2019.07.07)
To może jaśnie łaskawie nam panujący prezes poinformuję grono kibiców OE o takich planach jak np pożegnanie Antona.Ja rozumiem że niemal wszystko w tym klubie musi być tajne lub poufne.Wszystko poza apelami do kibiców o kupowanie biletów oraz transmisji PPV To jedyny powód dla którego przeor zabiera głos publicznie .Skoro pieniądze są tak ważne dla prałata to sugeruje ustanowić nowa świecka tradycje. Kodowanie oficjalnej strony klubu-kazde wejście na stronę 5zl. Można też uruchomić usługę płatnych sms-ow dla kibiców. Za 10zl ksiądz poda nazwiska testowanych graczy lub skład na mecz a za 20zl listę kontuzjowanych.letnich sparing partnerów oraz ciekawostki z klubu a za 50zl obie usługi plus 10%znizki na chrzest i komunie. Czy Olimpia Eg musi się stać ogólnopolskim posmiewiskiem aby to się zmienilo?
Orzis_Orzo (2019.07.07)
Brawo Orzis_Orzo, z ust mi to wyjąłeś, taka jest prawda w istocie.
Piknik (2019.07.07)

info

8  
  2
Co to za amatorka. Zadnej relacji ze sparingu a na stronie Sokola nawet wideo jest. Co na to sponsor kappa, ze pilkarze grana w koszulkach Adidas? Totalna amatorka panuje po zwolnieniu marketingowca
(2019.07.07)
Stary dobry Orzo haha pozdrawiam
Koras (2019.07.07)
Marketing to koszty których nie lubi ksiądz prezes, ZKS nie długo zmieni znaczenie -Zakonny Klub Sportowy. Prezes będzie płacił piłkarzą co łaska, wstęp na mecze będzie darmowy ale nie mniej niż na ekstraklasę, a na koniec będzie zbierana taca.
Ciekawski Pijak z prostej (2019.07.07)
Tak, zmienili tego samego dnia , poczatkowo bylo ze na wyjezdzie
Kibic OE (2019.07.07)
Orzo się zdecyduj płaczesz że transferów nie ma i krzyczysz że transmisja płatna. 12 zł żydzisz na OE. Ja jestem za granica i to mój jedyny kontakt z OE. Daj spokój z tymi farmazonami.
Ministrant (2019.07.07)

info

4  
  6
@Orzis_Orzo - Ciekaw jestem na ile prezes wycenia okazanie statutu klubu, bo cięgle go jakoś nie widzę. Wszystko tajne. .. karamba. ..
(2019.07.07)
Trzeba było Ressela docenic won z tym prezesem stfu
Wwo (2019.07.08)

info

10  
  0