UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najgroźniejszy zawodnik Sokoła Ostródy Oskar Rynkowski to były zawodnik OE ,coś nie tak ,czemu nie w OE czyżby ksiądz zawinił a może trener ,kim chcemy się utrzymać jak wszyscy wartościowi zawodnicy odchodzą ,nowych ani widu ani słuchu .Jedynie życzyć tym co odeszli powodzenia a tym co przyjdą chyba współczucia .Szkoda OE ,szkoda kibiców bo tym razem to spadek pewny ,w takim mieście jak Elbląg powinna istnieć pierwsza liga a nie dół tabeli drugiej .Chyba czas na zmiany ,a trzeba je zacząć od góry .Mamy utalentowaną młodzież ,zróbmy coś aby grała dla OE a nie spady z całej polski
Mr. Bean