UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trener ma odwiesić buty z kołka... I będzie napadzior,gruby na kołowego i będzie piłka ręczna.wtedy i sponsor przyjdzie ;)

Kibic 123

Anuluj