Wybrany wątek opinii
Pytanie do Prezesa-kto ma tam strzelać bramki? byłem na sparingu i nie widziałem napastnika!!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
19
3
Trener ma odwiesić buty z kołka... I będzie napadzior,gruby na kołowego i będzie piłka ręczna.wtedy i sponsor przyjdzie ;)
Do moderacji
Odpowiedz
6
0