Wybrany wątek opinii

Pytanie do Prezesa-kto ma tam strzelać bramki? byłem na sparingu i nie widziałem napastnika!!!!!
(2019.07.07)
Trener ma odwiesić buty z kołka... I będzie napadzior,gruby na kołowego i będzie piłka ręczna.wtedy i sponsor przyjdzie ;)
Kibic 123 (2019.07.07)
Powrót do komentarzy